Nu skal vi på hjul, og selvom årstiden ikke gør ret meget godt for nogen hudtoner, så er videointerviewet herunder aldeles herligt og hyggeligt, hvis du spørger mig. Det hænger nok sammen med, at Christian Frandsen hører til på listen over mine ældste bekendtskaber, men det skal historien ikke handle om. I stedet skal det handle om at være far – og lidt travl.

Mine damer og herrer: Christian Frandsen. Men er der ikke nogen, der også kalder ham Frande? Jo.
Vi springer fluks videre til kabinen, hvor varmegraderne ligger på omtrent femogtyve. Vi kører i øvrigt i HD, så indstil du lige filmen til den opløsning – det gør du i afspilningsviduets nederste højre hjørne før Youtube-logoet.
Mere blev det ikke til i denne omgang. Hvis du synes, at møbeleventyret (Hav Copenhagen) lød interessant, så kan du læse mere om dette her
Historien er præsenteret i samarbejde den nye Tiguan fra Volkswagen, som du kan læse mere om her
My P FB